Matteo Mazzucca

VOCAL COACH, INSTRUKTOR

Matteo jest pomysłodawcą i instruktorem szkolenia
Professional Vocal Coaching. Jest jednym z najbardziej doświadczonych
trenerów wokalnych w Polsce. W ostatnich 10 latach uczył tysiące osób.

Otrzymał certyfikat Speech Level Singing od Seth Riggs (trener wokalny Michaela Jacksona, Tiny Turner i Steviego Wondera). W Hollywood (Los Angeles, USA) szkolił się u samego Rogera Love, trenera wokalnego takich gwiazd jak Gwen Stefani, Maroon5 i Bradley Cooper. Uczęszczał w Rzymie na zajęcia foniatrii u profesora Franco Fussiego (specjalista współpracujący z Andrea Bocellim). Uczył się śpiewu u Grega Enriqueza (trener wokalny Celine Dion i Cirque de Soleil). Uczył się także u Jeffrey'a Skousona (trener wokalny Imagine Dragons oraz artystów z Broadway'u).

Otrzymał prestiżową nagrodę Polskiej Akademii Nauk za aktywny udział w wydarzeniach kulturalnych i edukacyjnych akademii.

Prowadził warsztaty w Polsce w wielu instytucjach publicznych (w tym w Mazowieckim Instytucie Kultury) i prywatnych (w tym w American School of Warsaw i Meridian International Schools). Udzielał swoich konsultacji głosu prelegentom i topowym menedżerom korporacji, takich jak PepsiCo, Microsoft, Accenture i Procter & Gamble, profesorom uniwersyteckim Uniwersytetu Warszawskiego oraz niektórym z najbardziej znanych trenerów mentalnych w Polsce.

Jest częstyn gościem programów telewizyjnych w TVP ("Pytanie Na Śniadanie") 

i w TVN ("Dzień dobry TVN"). 

POBIERZ PROGRAM

pobierz program

POBIERZ 
PROGRAM
SZKOLENIA!

Zostań certyfikowanym trenerem wokalnym

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail przez Professional Vocal Coaching sp. z o. o. w celu otrzymania programu szkoleń oraz ofert zajęć wokalnych. 

"Wybierz pracę, którą kochasz, 
a nie będziesz musiał pracować
nawet przez jeden dzień w swoim życiu." 

(Konfucjusz)